Sticker

Stickerlar bu noktada günümüzde hemen hemen her sektör ve kişi tarafından tercih edilmekte ve bu anlamda da bilinen bir yöntem olarak dikkat çekmekte.

 Sticker Nedir ?

Firmaların sektörde yer almasında, daha güçlü hareket etmesi ve yerini sağlamlaştırması, bunun haricinde sunduğu kampanyaları tanıtmak ve ürünlerini daha kaliteli olarak satışa sunması noktasında sticker yöntemini tercih etmektedir. Bu anlamda ürünlerin farklı alanlarda ve eşya üzerinde tanıtılması noktasında da tercih edilen stickerler, matbaada kolayca meydana getirilmekte ve müşterinin istediği anlamda da ürünlere uygun olarak entegrasyonu sağlanmaktadır. Bu anlamda bir şirketin ürünü ile bilgi içeren ya da alınan elektronik bir ürününün kurulumu için gereken programların içinde mevcut olduğu CD’lerin üzerine de basılabilen stickerler, bu anlamda da belirttiğimiz alanlar da dahil olmak üzere, birçok alanda tercih edilmektedir.

Sticker Nasıl Kullanılır ?

Stickerler bu anlamda üretilen ürünlerin üzerine de tanıtım ve ürün bilgisi girilmesi noktasında da tercih edilmektedir. Yani, belirtmek gerekirse, matbaa sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, bunun yanında malzeme kalitesinden de kesinlikle taviz vermiyor. Burada önemli olan husus müşterilerin talebidir. Müşteri maliyet anlamında nasıl bir beklenti içindeyse, firmamız da bu anlamda talep edilen koşullar dahilinde, gerekirse ve firmamızdan istenirse, grafikerlerimiz vasıtasıyla da tasarım işleminin başarıyla tamamlamamızın ardından, birçok farklı çeşit dahilinde hazırlanan sticker örnekleri onayınıza sunulur. Bu noktada çeşitli değişiklikler talep ederseniz, ya da ürünün tasarımından memnun kalırsanız, talep edildiği sayıda üretim işlemi yapılır ve istediğiniz koşullar dahilinde tarafınıza teslim edilir.

Sticker İmalatı

Sticker yapı bakımından birçok ürüne yani yüzeye yapıştırılabilir bir malzeme olduğu için, bu anlamda malzeme yapısı ve kalitesi de önem arz etmektedir. İşte tam da bu nedenle sticker siparişi verilirken, ne amaçla verildiği de aynı şekilde önem taşımaktadır. Bunun nedeni de stickerin kullanıldığı yüzeyden yüzeye farklılık göstermesidir. Buna örnek vermek gerekirse, kartonun üzerine yapıştırılan bir stickerın yapışma oranı ile metal bir yüzeye yapılan stickerin yapışma durumu aynı olmaz. Yani her yüzeye özel sticker yapılması gerekmektedir. Bu anlamda da matbaamızda, her yüzeye ve koşula uygun sticker baskısı yapabileceğimiz teknolojik ekipman bulunmaktadır.