Stand

Stand talebi noktasında matbaamızda basım hizmeti vermekteyiz. Bu anlamda özellikle sosyal sorumluluk projelerinde, bankaların sunduğu kampanyalarda, kurumsal firmaların müşterilere yönelik aktardığı kampanyalarda,

telekomünikasyon şirketlerinin aynı şekilde sürdürdüğü faaliyetleri ve müşterilerin tercih edebilecekleri tarifeleri müşteriye duyurmakta, seyahat ve tur gezilerini yapan tur şirketleri tarafından, bir şehrin ya da mekanın tanıtımı anlamında tercih edilen stand ürünü, ifade ettiğimiz sektörler başta olmak üzere, birçok sektörde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bunun nedeni de bu gibi tanıtım yöntemlerinin müşteriler tarafından beğenilmesi ve akılda kalıcı olmasıdır. Stand yöntemi ile tanıtım yapmayı düşünürseniz ki, bu yöntem son dönemlerde oldukça ilgi gösterilen ve hemen hemen kampanya ve tanıtım yapmayı planlayan tüm firma ve kurumlar tarafından yaptırılan bu yöntem ile siz de tanıtımda hak ettiğiniz kaliteyi yakalayacaksınız.

En Mantıklı Tanıtım Yöntemi

Standlar günümüz yaşam şartında ve teknolojisinde talep edilirlik, maliyet ve ulaşabildiği kitleler anlamında son derece mantıklı ve başarılı bir tanıtım ve reklam yöntemidir. Bu bakımdan siz de doğal olarak tahmin edersiniz ki, günlük, haftalık, aylık, yıllık ve uzun dönemlik maddi bilanço hesaplaması yapan firmalar muhakkak, kar, zarar ve avantajlı tanıtım yöntemlerini göz önünde bulundurarak, tıpkı fiyat performans ürünü arar gibi bir tanıtım aracı arar. İşte tam da bu noktada kurallara en uygun olan tanıtım yöntemi ürünü standdır. Bu işlem matbaa sektöründe uzun süredir hizmet vermekte olan ve müşterilerinin de tamamladığı işler noktasında güvenini ve takdirini kazanmış olan firmamız, bu anlamda sektörde de öncü firma konumundadır.

Sipariş İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor?

Stand ürününün üretimi ve talep edilen ürünün sağlanması için bazı hususlar gerekmektedir. Bu anlamda eğer siz de stand siparişi verecekseniz, bu anlamda gerekli olan bazı bilgiler söz konusudur. Bunlar hakkında bilgi vermemiz gerekirse, öncelikle ne kadar stand siparişi vereceğiniz bilgisi önem arz etmektedir. Sonrasında ürünün ebatı da, kağıt cinsi de gerekli bilgiler arasındadır. Bunların yanında kağıtın gramajı, renk sayısı, selefon şekli, özel kesim şekli ve bunun yanında kuş gözü, yaldız, vernik, lak, varak ve gofre benzeri diğer laminasyonlar da, bu anlamda sipariş için gereken bilgiler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin temini, matbaa sektöründe hizmet veren firmamız için oldukça kolaydır.