Kutu

Çoklu ürün satılı yapan firmaların en çok duyduğu; ürünleri toplu ve üvenilir bir şekilde bir yerden bir yere ulaştırmalarını sağlayan matbaa ürünlerinden biri de kutu olmaktadır.

Ürünlerinizin güvenilir biçimde saklanmasını ve bir yerden bir yere ulaşmasını en doğru biçimde sağlamak, firmanızın profesyonelliğini göstermek istediğinizde; üzerinde marka ya logonuuzn bulunduğu kutulara sahip olmak ve bunları en uygun biçimde elde etmek için seri üretim yapan matbaa kuruluşlarını tercih etmeniz en doğru seçenek olacaktır. Bizler de sizlerin tü bu amaçları gerçekleştirebilmeniz için; son derece dayanıklı ve kaliteli malzeme kullanımı ile; ürünlerinizin ebatlarına göre kutuları sizlerin hizmetine sunmaktayız

Kutu Özellikleri

Firmanızın hizmet verdiği sektöre yönelik; ihtiyacınız olan büyüklükte kutu temini, sektöründe kaliteli ve profesyonel hizmeti ile bizler tarafından sağlanmaktadır. İster gıda sektöründe, ister giyim, ister eğitim isterseniz de satış pazarlama alanında hizmet verin, bizler sizlerin yönlendirmesi doğrultusunda; istediğiniz büyüklükte, istediğiniz sayıda kutuları sizler için hazırlamaktayız.

Kutu Fiyatları

Kutularınızın üzerinde; firmanıza yönelik tanıtıcı bilgilerin, logonuzun ya da firma adınızın bulunmasını istediğiniz takdirde de; yine sizlerin istediği tasarımların kullanılması ile üretim yapıyor ve kargo hizmetimizle sizlere gönderiyoruz. Matbaa sektöründe; profesyonel baskı makineleri ve seri üretim makinelerimiz sayesinde de; istediğiniz kutu modelini, istediğiniz sayıda ve büyüklükte sizlere ulaştırmaktayız.

Kutu Amaçları

Ürünlerinizin güvenilir bir şekilde müşterilerinize ulaşmasını, profesyonel olarak hizmet vermeyi, marka ya da logo isimlerinizin görülmesini, kullanım ve taşımacılıkta kolaylık yaşanmasını istediğinizde ve bu amaçları gerçekleştirmek için kaliteye önem verdiğinizde; sizler için en doğru yol kutu kullanımı olacaktır. Matbaa sektörünün öncü firması olarak da bizler; sizlerin istediği özelliklerde ve sizlerin çok daha kaliteli ve profesyonel bir hizmet verebilmesi için kutu üretimi de yapmaktayız. Saydığımız tüm özelliklerde ve gerçekleştirmek istediğiniz tüm amaçlara yönelik; uygun fiyatta ve kaliteli üretimle bizlerden temin edeceğiniz kutularınız için fazladan ödeme yapmanıza da gerek kalmayacak. Yapacağınız ödeme ücretinin içinde kargo bedeli de bulunacaktır. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için iletişim numaralarımızdan ve internet adresi üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.