Klasör

Matbaa ürünler arasında yer alan klasör; telli kap ya da sıralaç olarak da isimlendirilmektedir. Sizlere ya da firmanıza ait evrakların, kağıtların düzenli bir şekilde sıralanmasını, rahatlıkla bulunmasını sağlamak istediğinizde; iş yerlerinizin, ofisinizin ya da şahsınızın vazgeçilmezi klasörler olacaktır. Klsörler aynı zamanda; şirketlerin tanıtım ve reklamlarınısunmak ve  hizmetlerini müşterilerine daha iyi anlatabilmek ve kalıcı tanıtım yapabilmek için kullanılan ürünlerdir.

Klasör Özellikleri

Klasör; dış kapağa sahip olan ve dış kapağı da il göze çarpan alan olması bakımından büyük önem arz eden bir matbaa ürünüdür. Bunun için ön kapakta; şirketlerin kendilerini, ürünlerini ya da hizmetlerinitanıttıklarıilgi çekici görsellerin bulunması tavsiye edilir. Klasör yapımında genel özellikler olarak 2 ya da 4 halka kullanılmaktadır. Müşterilerimizin istediği doğrultusunda 3 halkalı klasörler üretimi yapılabilir. Yine sizlerin istekleri doğrultusunda;  klasik klasör görünümünün dışına çıkılarak; içerisine farklı mekanizmalar ve cepler eklenebilir. Dış kapak kaplamasında kullanılan malzemeler genel olarak mukavva olmalktadır. Özelliştirilmek istenildiğinde mukavva üzerine baskı; selefon ya da lokal laklar da kullanılabilir. Klasörler; ihitiyaca yönelik boyutlarda üretilebilir. Bunun için bizlerle iletişime geçerek; kullanım amaçlarınızı ve kullanılacak alanları belirtmeniz ve istediğiniz ölçüleri vermeniz yeterli olacak. İstediğiniz büyüklükteki klasörlerinize; firmanızı temsil edecekgörsel yazı vs. bilgileri içeren baskılar yapılabilir. Baskı yapılacak malzeme ise; mukavva üzerine kuşe kağır olmaktadır ve kuşe kağıt mukavva üzerine sıvanır.

Klasör Kullanım Amaçları

Matbaa ürünleri arasında en kalıcı ve en kullanışlı ürün olarak gösterilen klasörler sayesinde; raklam ve tanıtımınızı profesyonel olarak yapabilir, evrak ve belgelerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir, istediğiniz bilgiye yapacağınız güvenli sınıflandırma ile her an ulaşabilirsiniz. Sizler de tüm bu amaçları en profesyonel biçimde gerçekleştirmek istiyorsanız iletşim numaralarımızdan ve internet üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaştığınız takdirde de; istediğiniz miktarda, ebatta, kağıt cinsinde ve kağıt gramajında klasör yapımı hizmeti ile karşılacak; klasörlerinizin iç ve dış yüzeyinde için basılacak renk sayısına, sayfa veya kanat sayısına ve varsa özel kesim gibi isteklerinizbizlerle yapacağınız iş birliği sayesinde, çok kısa süre içinde hazır olacaktır.

Matbaa Ürünlerinde Tasarım Fırsatı

Matbaa ürünleri için uygulanan tasarım ve üretim aşaması, çok dikkat ve özen gösterilmesi istenen çalışmalar arasına girmektedir. Sizlerin istediği matbaa ürünlerinin tasarımı ve üretimi aşamasında; bir katalog ya da broşürden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Titizlikle yapacağımız çalışmalar sonucunda, firmanızı ya da kendinizi en iyi ifade edecek tasarımda ve içerikte matbaa ürünlerinize sahip olacaksınız. İstediğiniz ürünler eğer içerik gerektiriyorsa; karşılıklı iş birliği içinde yapacağımız çalışmalar sonucunda istediğiniz görüntüde ve içerikte ürünlere sahip olma fırsatını yakalayacaksınız. Sadece baskı içerikli matbaa ürünlerinde de değil; bir ofis ya da iş yeri için gerekli olan tüm matbaa ürünleri hakkında detaylı bilgileri ve teminini; iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçerek sağlayabilirsiniz.

Fiyat Verebilmemiz İçin Gereken Özellikler

  • Sipariş Miktarı,
  • Ürün Ebatı,
  • Kullanılacak Kağıt cinsi,
  • Kullanılacak Kağıt gramajı,
  • Ürünün İç ve dış yüzey için basılacak renk sayısı,
  • Diğer Özellikler (lak, gofre, varak yaldız,vs.)
  • Varsa özel kesim…