Karne

Birçok özel ya da devlet eğitim kurumunun, kursların ya da  diğer eğitim merkezlerinin; belirledikleri eğitim dönemlerinden sonra; öğrencilerin hedeflerin ne kadarını gerçekleştirdiklerini belirten belgelere karne denmektedir ve karneler; sayılan tüm eğitim kurumlarının,

en çok ihtiyaç duyduğu matbaa ürünlerindendir. Tam olarak; tüm eğitim kurumlarının olmazsa olmazı karnelerdir denilebilir. Basım teknikleri ve kurum özelliklerine bakıldığında; pek çok çeşidi olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Karne Özellikleri

Karneler, basım özellikleri ve içerikleri bakımından pek çok özelliğe sahiptir. Bunlar arasında; ebatlarda, kağıt kalitesinde, kağıtlar için kullanılan gramajlarda değişiklikler görülür. Bu değişikliklerin belirlenmesi de kurum ve kuruluşların karne için ayırdıkları bütçelere bağlıdır. Sadece kağıt kalitesi, gramaj ya da boyut olarak da değil, görülen değişiklikler tasarım olarak da dikkat çeker. Tasarım noktasında ise; çalışılan matbaa şirketinden destek alınabilir. Bunun için; kurum ve kuruluşunuzun hedefleri, hitap ettiğiniz kesim ve kurum olarak isteklerinizin dile getirilip, matbaa olarak sizlerle ortaklaşa bir çalışmaya giriyor ve birkaç tasarım örneğini sizlere sunarak, sizi en doğru ifade edecek karne tasarımını basmayı hedefliyoruz. Karar verdiğiniz karne tasarımı da en kısa sürede ve istediğiniz sayıda basılarak sizlere teslim ediliyor. Tüm bu özellikleri karnelerinizde uygulamak ve kalite ile en uygun fiyatın buluştuğu adresten hizmet almak için hemen bizlerle iletişim kurun ve kurumunuza ait karne isteklerini bizlerle paylaşarak; en uygun fiyat seçenekleri ile tasarım karnelerinize sahip olun.

Karne Amaçları

Kurumunuzun belirlediğiniz amaçları gerçekleştirmek için verilen eğitimlerde; hem sizlerin hem de öğrencilerinizin ne kadar başarılı olduğunu, hedeflerinizin ne kadarını gerçekleştirebildiğinizi ve bu hedefleri öğrencilerinizin de ne kadar gerçekleştirebildiğini görebilmeniz amacıyla, belirlenen eğitim dönemlerinin sonunda karne verilir.

Karne Baskısı

Sizler de hem kendinizi hem de öğrencilerinizi en iyi şekilde değerlendirmek ve günden güne çok daha iyi bir eğitim hizmeti verebilmek için karne uygulamalarından yararlanmalısınız. Bu uygulamayı gerçekleştirirken de kurumunuzu en iyi şekilde temsil edecek logo ve görsel kullanımından kağıt basımına kadar pek çok alana dikkat etmelisiniz. Bu dikkati, sektörünün öncü matbaa firması olarak bizler sizler için sağlıyor; çok uygun fiyatlarda istediğiniz adete karne basımını en kısa süre içinde tamamlıyoruz.