Dönkart

Matbaa ürünleri arasında bulunan dönkart; firmalar ve müşteriler arasındaki ilişkiyi geliştiren, firmaların kendilerini müşterilerine daha iyi tanıtmasını sağlayan; sunduğunuz hizmet hakkında bilgilerin ya da firmanıza dair reklamların yer aldığı kartlar olarak tanımlanabilir.

Dönkart Nedir ?

Dönkartlarınız kullanımında; verdiğiniz hizmeti anlatacak bir görsel, firmanıza ait etkili bir slogan ve firmanızı tanıtan açıklamalar yer alabilir. Dönkart kullanmanızın amacı; tamamiyle reklam yapmaktır. Bu yğzden ne kadar farklı dönkart kullanılırsa; yapılacak reklam da o kadar etkili olur. Dönkart yaptırmak istediğinizde kartlarınızda kullanılacak olan malzeme kuşa kağıdı ya da karton olmaktadır. sizlerin tercihlerine göre yapılacak olan dönkartlarınızda kullanılacak olan kart kalınlığı da; yine sizlerin isteğine göre kalınlaştırmak ya da daha inceltmek şeklinde olabilir. Dönkartlarınızın amacına en iyi biçimde hizmet etmesi istenildiğinde; verdiğiniz hizmete ya da sunduğunuz ürüne göre boyutları belirlenmelidir.

Dönkart Özellikleri

Reklamınızı en farklı ve en iyi şekilde yapmak istediğinizde; firmanız ya da ürünleriniz için yapılacak ilk ve en doğru tercih dönkart siparişi olacak. Matbaa ürünleri hizmeti veren firmamızdan yapacağınız dönkart siparişi ile; çok farklı tasarımlarda ve özelliklerde dönkartlara sahip olabilirsiniz. Genel olarak dönkart özelliklerinden bahsedilecek olunursa; arkalı- önlü ya da tek yüz baskılı, düşük tirajlı işlerinizde kullanabileceğiniz sıvama adı ile bilinen dönkartlarda; mukavva ya da tercihe göre plastik malzeme kullanımı, bristol dönkartlarda dijital ya da ofset baskı kullanımı özellikleri sayılabilir.

Dönkart Amaçları

Firmanız ya da ürünleriniz için dönkart satın almaya karar verdiğinizde ulaşacağınız amaçlar; firma ya da ürünler hakkında bilgi vermek, firma ya da ürün tanıtımı yapmak, ürün ve firma için reklam yapmak olacaktır. bu amaçları gerçekleştirmek için bizlere başvurduğunuz takdirde; firmanızın ya da ürününüzün içeriğine uygun olarak taslaklar hazırlanır ve grafik tasarım uygulamasına sokulur. Sizlerin istediği herhangi bir renk varsa, sizlerin istekleri doğrultusuna göre harekete geçilir. Tasarım ve baskı işlemlerini tamamen bize bıraktığınızda; dönkart ürünlerinizin bir örneğini baskılayarak sizlere gösterip istemediğiniz noktalarda düzeltme işlemine de gidilmektedir. Matbaa ürünleri içinde; sizler uygun fiyata kalite bir hizmet almak istediğinizde tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak olacak.