Cepli Dosya

Matbaa ürünleri arasında, her iş yerinin ve kişilerin olmazsa olmazlarından biri de dosya olmaktadır. Birçok evrağı, birçok yazılı belgeyi saklamak, fatura ya da kaybolmaması gereken her evrağın düzenli durmasını sağlamak amacıyla;

iş yerlerinin ya da kişilerin demirbaş araçlarıdır dosyalar. Sizler de kişisel ve iş yeri düzenini en iyi şekilde sağlamak için, ürün kataloğumuzda dosya seçeneklerimizi değerlendirerek, en iyi şekilde düzen kurabilirsiniz.

Dosya Çeşitleri

Matbaa ürünlerinin demirbaşı olan dosya çeşitlerimiz içinde, amacınıza ve kullanım yerlerinize göre pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Kurumsal iş yerinizin sunumlarını yaparken; kurumunuza ait sunum evraklarınızı, broşür ya da kartvizitlerinizi aynı yerde sunabilmenizi sağlayan cepli dosya seçeneği, dosya örneklerimizin ilkini oluşturmaktadır. Cepli dosyaları kişiselleştirmek ya da kurumsal kimliğinizi dosyalarınız üzerinde yansıtmak istediğinizde; kendi tasarımlarınızı bizlere sunabilir ya da bizlerin hazır şablonlarından yararlanarak cepli dosyalarına sahip olabilirsiniz.

Dosya Modelleri

Evraklarınızı elinizi attığınız an bulabilmek, iş yerinize ya da kişisel bilgilerinize ait evrakları tasnif edebilmek, sınıflandırmak içinse klasör biçimindeki dosyalarla mümkün olmaktadır. Sizler de bu düzeni sağlamak için, klasör biçimindeki dosyalarımızı satın alabilirsiniz. Tüm bunlar haricinde el altında bulunarak her alanda en çok ihtiyaç duyulan şeffaf dosya, karton dosya ve bunlardan daha fazlasına ulaşmak ve çok uygun fiyatlara tüm matbaa ihtiyaçlarınızı karşılamak için tek yapmanız gereken iletişim adres ve numaralarımızdan bizlerle irtibata geçmek olacak.

Ürünleriniz Kapınızda

İhtiyacınıza yönelik satın alacağınız dosya çeşitlerinin genel özellikleri arasında; A4 ebatlı kağıtların sığması, bazı dosyalar içinde özel cepliklerin ya da kartvizitliklerin bulunması, istediğiniz tasarımda ve istediğiniz renkte sınırsız tasarım ve renk seçeneği ve kaliteli malzeme kullanımı yer almaktadır. Tüm bu özelliklerde matbaa ürünlerine sahip olmanız içinse, ürün kataloğumuzu ve sizler için sunduğumuz avantajlı fiyat seçeneklerimizi incelemeniz yeterli olacak.

Matbaa ürünleri arasında; ihtiyacınıza yönelik yapacağınız alışverişlerinizde ve satın alacağınız dosyalarda da yaptığınız ödemeler içinde, kargo ücreti de dahil olacaktır. Böylece ihtiyacınız karşıladıktan sonra fazladan ücret ödemenize ya da ürünlerinizin elinize ulaşması için fazladan uğraşmanıza gerek kalmayacak.