Küp Bloknot

Promosyon ürünleri, firmaların tanıtımlarında oldukça önemli rol oynayan malzemelerin başında gelmektedir.

 

 

Bloknot İmalatı

Özellikle yılbaşı gibi dönemlerde matbaa hizmetlerinin ön plana çıkmasına neden olan promosyon malzemeleri arasında yer alan bloknot, hemen hemen herkesin ihtiyaç duyduğu bir üründür. Firma logosunun yanı sıra iletişim bilgilerinin de yer aldığı bloknotlar işyerlerinde masaların vazgeçilmez parçalarıdır.

Bloknot Çeşitleri

Bloknotlarda, pek çok farklı tasarımla karşılaşılabilmekle birlikte en çok tercih edilenler; üstten tutkallı, üstten spiralli, yandan spiralli, özel kesimli, küp bloknot ve kutulu bloknotlardır. Ebat olarak bakıldığında, en çok A4, A5 ve A6 ölçülerinde bloknot kullanıldığı görülmektedir.

Bloknotların basımında genlikle 1. Hamur kâğıt kullanılmaktadır. 70 gr ile 100 gram arasındaki gramajda kağıtların kullanılabildiği bloknot üzerine firmaların tercihine göre, logo, adres bilgileri ya da firmanın sloganı da eklenebilmektedir.

Matbaamız müşterileri için basmakta olduğumuz bloknotlarda, firmanın kurumsal kimliğini yansıtan öğelerin kullanılmasına büyük özen göstermekteyiz.

Bloknot Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük yaşamda sıkça kullanılan malzemelerden biri olan bloknotlar matbaa ürünleri arasında da en çok basılanlardan biridir. Firmaların tercih ettiği promosyon malzemeleri içinde de ilk sıralarda yer alan bloknot tasarımında dikkat edilmesi gereken unsurların başında; firma logosu ve iletişim bilgileri gelmektedir. Logoda yer alan renkler ve ölçülerin doğru kullanımı, firmaların kurumsal kimliği açısında oldukça önemlidir. Bazı bloknot modellerinde, kapak sayfalarında firma ürünlerinin resimlerine de yer verilebilmektedir. Firmanın tanıtımında ve hedef kitlesine ulaşmasında olukça etkili olan bu tür görsellerin tasarımı, matbaamız tarafından yapılabildiği gibi, grafik tasarımcıların yaptıkları çalışmalar da baskıda kullanılabilmektedir.

Bloknot Fiyatları

Bloknotların çok sayıda kişiye ulaştığı düşünüldüğünde, tasarımı, baskı kalitesi ve kullanılan malzemelerin de firmanın imajını yansıtmak açısından önem taşıdığı sonucuna varılacaktır. Bu nedenle, bloknot ve diğer promosyon malzemelerinin tasarım ve basımında profesyonel kişi ve kuruluşların tercih edilmesi gerekmektedir.

Matbaamız müşterileri için hazırladığımız bloknotlarda, müşterimizin kurumsal kimliğinin en doğru şekilde yansıtılmasına yönelik çalışmalar yürütmekteyiz. Gerek tasarım gerekse basım aşamasında, tüm detayların büyük önem kazandığının bilinciyle hareket eden matbaa görevlilerimiz, üretimin her aşamasında büyük özenle çalışmaktadırlar.