2020 Promosyon Takvim

Takvim üretimi ve siparişi noktasında ifade etmek gerekirse, çeşitli sebepler ve dönemler süresinde takvim basımı talep edilmektedir. Bunun için özel günler, yılbaşları ve firma ya da kurumun yürüttüğü kampanya çalışmaları büyük önem arz etmektedir.

Promosyon Takvim

Siz de tahmin edersiniz ki, takvim siparişleri genellikle mevcut yılın son ayında ciddi anlamda artış gösterir. Takvim siparişi için illa ki, takvim satan bir firma olmanız gerekmiyor. Bu anlamda ülkemizde de yılbaşlarında, dini ve milli bayramlarda, açılışlarda ve benzer zamanlarda takvim basımı söz konusu olmaktadır ve bu anlamda talep eden kurumun tanıtımında da önemli bir rol oynamaktadır. Bu takvimlerin siparişleri noktasında matbaa da üretim aşaması öncesi ve esnasında çeşitli yöntem ve tasarımlar söz konusudur. Bu anlamda değerlendirecek olursak, tek zemin yani kağıt üzerinde, her kağıtta görseller ve bir ayın bilgileri, ya da masa takvimi şeklinde olabilmektedir. Çeşitli şekil ve tasarımlarda takvim tasarımları da söz konusu olmaktadır.  

Takvim İmalat

Takvim ülkemizde çoğunlukla reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni bu anlamda ülkemizde hizmet sektöründe yer alan firmaların çalışanlarına ve müşterilerine üzerinde firmanın görselleri ve bilgileri bulunan takvimler hediye etmektedir. Bu durum ülkemizde artık bir alışkanlık ve gelenek halini aldı. Bu nedenle de matbaalara takvim siparişi verilme oranı oldukça yüksektir. Maliyetler de bu kapsamda rekabetten dolayı düşmektedir. Siz de bu anlamda takvim siparişi vermeyi düşünüyorsanız, yapmanız gereken gayet açıktır. İsterseniz bu anlamda internet üzerinde araştırma yaparak ve daha önce bu anlamda hizmet almış kişilerin tecrüblerine başvurarak, doğru kararı verebilirsiniz. Emin olun bu noktada sizin için en mantıklı karar firmamızı tercih etmek olacaktır.

Takvim Fiyatları

Takvim basımı ve siparişleri noktasında matbaacılık sektöründe uzun süredir yer alan ve bu süre zarfında her zaman müşteri menfaatini ve memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bundan sonraki süreçte de daima müşteri memnuniyetini ve kazancını ön planda tutarak, sektörde öncü firma olma konumunu korumayı ve matbaacılık sektöründe gelişimini sürdürmeyi amaçlamaktadır. Siz de farkındasınız ki matbaacılık hizmeti kolay bir hizmet değildir. Bilgi, deneyim ve akılcı çözümler gerektiren matbaacılık sektöründe matba firmamız, takvim basımı ve siparişi başta olmak üzere, işinizi ve yaşamınızı kolaylaştıran birçok işlemi de uygun imkanlarla sunmaktadır.